Audi A6
Avant 50 TFSI e quattro Advanced edition | Pano | Maxton | S-Line | Elektrische stoelen | Head-Up | Stoelverwarming |
Direct kopen, basisprijs: € 49.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 49.950,-
LEASEPRIJS: € 682,22 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.278,53 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A6 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 50 TFSI e quattro Advanced edition | Pano | Maxton | S-Line | Elektrische stoelen | Head-Up | Stoelverwarming | |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 5 oktober 2022 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 36.113 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 682,22 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 49.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KDB-49-N |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 2.050 kg |
| Wielbasis: | 292 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.675 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Bagageruimteklep electr. bediend (openen + sluiten)
- Beglazing achter verduisterd (Privacybeglazing) en Portierruiten voor Akoestisch glas
- Panoramadak voor elektrisch, achter vast
- Parelmoereffect-lak
- Overig
- Kontur / Ambienteverlichtings-pakket (plus)
- Aandrijvingstype: Vierwielaandrijving
- Achterbankleuning gedeeld/klapbaar (40:20:40)
- Achterbanksysteem (3 Zitplaatsen)
- Achterklepopening automatisch
- Achterlichten LED
- Achteruitrijcamera
- Adaptieve Ruitenwisser, verwarmd
- Airbag Bestuurders-/passagierskant
- Airbag Passagierszijde uitschakelbaar
- Akoestische voetgangersbescherming, buitengeluid (e-sound)
- Antiblokkeersysteem (ABS)
- Audi connect (Nood- en assistance-systeem)
- Audi connect (Op internet gebaseerde diensten)
- Audi Drive Select
- Audi Smartphone Interface
- Bagageruimteafscheiding (Net)
- Bandencontrole-indicator
- Bandenreparatieset
- Bedieningselementen Zwart mat
- Bekerhouder achter
- Bestuurders-informatiesysteem (FIS) met kleurendisplay
- Binnenspiegel met Dimautomaat
- Bluetooth-handsfree-installatie met Spraakherkenning (Audi Phone Box)
- Brandstoftank: 52 L
- Buitenspiegel asferisch, links
- Buitenspiegel asferisch, rechts
- Buitenspiegel electr. verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, met Dimautomaat en Memory
- Buitenspiegel met Stoeprandfunctie, rechts
- Buitenspiegel Wagenkleur
- Bumper Sport-design (S-line)
- Business-pakket
- Camerasysteem Area view (Top View)
- Carrosserie: 4-deurs
- Combi-instrument digitaal (virtual cockpit)
- Combi-instrument digitaal (virtual cockpit plus)
- Comfort-airco-automaat 4 zones
- Comfort-sleutel met sensorgestuurde Achterklepontgrendeling en Diefstalalarmsysteem incl. (openen + sluiten)
- Comfort-sleutel met sensorgestuurde Achterklepontgrendeling incl. (openen + sluiten)
- Dagrijlicht LED
- Dakbekleding Stof, zwart
- Diefstalalarmsysteem + Interieurbeveiliging / Sleepbeveiliging
- Diefstalbeveiliging voor Wielen (Velgsloten)
- e-tron Oplaadsysteem Compact
- Elektromotor 105 kW (Hybride aandrijving)
- Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP)
- Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6d
- Exterieur-pakket S line
- Frontcamera (Ruit)
- Glans-pakket
- Hoofdairbag-systeem (Sideguard)
- Hulppakket Parkeren met Remote Parkeerstuurassistent
- Hulppakket plus
- Hulppakket Stad
- Hulppakket Tour
- Hybride
- Hybride 220 kW (Motor 2,0 L - 195 kW TFSI)
- Instaplijsten met Aluminiuminzetstuk en Logo, verlicht
- Interieurinrichting: Decordelen Aluminium mat geborsteld, donker
- Interieurinrichting: Decordelen Aluminium mat geborsteld, donker
- Interieurvoorverwarming
- Isofix-houder voor Kinderzitje
- Knipperlichten LED in Buitenspiegel geïntegreerd
- Koplamp LED
- Krik
- Laadkabel met Beveiligingscontactstekker
- Laadkabel met Type 2-stekker (Mode 3)
- Lade (AC / DC)
- Lendensteun voor, electr. verstelbaar
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 8,5x20 (5-V-spaaks-ster-design, Titanium-look mat, glansgedraaid)
- Lichtmetalen velgen 8x18 (5-arm, voor Winterbanden)
- Middenarmsteun voor
- Multimedia-interface MMI Basic Plus / MMI Radio Plus
- Multimedia-interface MMI Navigation Plus met MMI Touch
- Niet-rokerspakket
- Opbergruimte-pakket
- Otto-Partikelfilter (OPF)
- Parkeerhulp plus voor, aan de zijkant en achter, akoestisch en optisch met Omgevingsdisplay
- Pedalen en Voetsteun in Roestvrij staal
- Progressive-besturing
- Railsysteem in Bagageruimte
- Rijassistent-systeem 360-graden-rondombescherming (Audi pre sense 360°)
- Rijassistent-systeem Adaptive cruisecontrol (Adaptive Cruise Control) met Automatische afstandsregeling
- Rijassistent-systeem Adaptive rijassistent
- Rijassistent-systeem Beschermingssysteem voor inzittenden (Audi pre sense basic)
- Rijassistent-systeem Beschermingssysteem voor inzittenden (Audi pre sense Side Assist)
- Rijassistent-systeem Bocht-assistent links
- Rijassistent-systeem Dwarsverkeer-assistent Achterkant
- Rijassistent-systeem Emergency-Assist met automatisch Noodoproep
- Rijassistent-systeem Grootlichtassistent
- Rijassistent-systeem Kruising-assistent
- Rijassistent-systeem Lane Departure Warning
- Rijassistent-systeem Parkeerstuurassistent
- Rijassistent-systeem Predictive efficiency-assistant
- Rijassistent-systeem Remassistent (Audi pre sense front)
- Rijassistent-systeem Remassistent (Audi pre sense front)
- Rijassistent-systeem Rijstrookwissel-assistent (Side Assist) incl. Audi pre sense rear
- Rijassistent-systeem Uitstapwaarschuwing
- Rijassistent-systeem Uitwijk-assistent
- Rijassistent-systeem Verkeerstekenherkenning
- Ruitensproeistukken verwarmbaar
- Sound-systeem DSP / Audi Sound-systeem
- Sport-chassis
- S Sportstoelen voor
- Start-/stopsysteem
- Stoelbekleding/kussens: Leer / Stof Sequenz met Logo-afdruk in Voorstoelleuningen
- Stoelen voor electr. verstelbaar
- Stoelen voor electr. verstelbaar (links met Memory)
- Stoelverwarming voor
- Stuur (Sport/leder - 3-spaaks, afgeplat aan de onderzijde) met Multifunctie en Schakelfunctie
- Stuurkolom (Stuur) mech. Hoogte-/lengteverstelling
- Transmissie 7 versnellingen - Dubbelkoppeltransmissie S-tronic
- Uitrustingspakket: S line Sport / Plus
- Vloermatten Audi exclusive met Rubberafdichtprofiel (Leer)
- Voorruit Warmtewerend glas
- Warmtewerend glas (aan de zijkant / achter)
- Wegrijblokkering (elektronisch)
- Zij-airbag voor
- Infotainment
- Head-up-display
- Radio-ontvangst digitaal (DAB)
- Interieur & Comfort
- Comfort-airco-automaat 4 zones
- Stoelbekleding/kussens: Leer Valcona met Logo-afdruk in Voorstoelleuningen
- Zonnescherm aan Portierruiten achter